O Firmie

Firma HERON została założona w styczniu 1996 roku przez Roberta Herona - absolwenta kierunku Informatyka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Od samego początku działalność firmy skupia się na świadczeniu usług i rozwiązań związanych z internetem, intranetem oraz oprogramowaniem typu 'Open Source' z ukierunkowaniem na klienta biznesowego i instytucjonalnego.

Wieloletni, nieprzerwany okres działalności w tej dziedzinie pozwolił na zebranie wiedzy, doświadczeń i kontaktów, dzięki którym jesteśmy w stanie gwarantować usługi na wysokim poziomie technicznym i w szerokim zakresie zaspakajając nawet nietypowe potrzeby klienta.

Aktualny, główny zakres naszej działalności:
  • Dostęp do internetu w ścisłym centrum Wrocławia.
  • Dedykowane rozwiązania w oparciu o system operacyjny FreeBSD®, oprogramowanie typu 'Open Source' oraz własne, tworzone na indywidualne zapotrzebowanie klienta.
  • Dzierżawa serwerów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego FreeBSD® wraz z pełnym wsparciem technicznym i administracją.
  • Zarządzanie oprogramowaniem typu 'Open Source'.
  • Usługi hostingowe świadczone na bazie systemu FreeBSD®.
Do świadczenia ww. usług posiadamy w 100% własne i niezależne zaplecze techniczne (własna serwerownia i sieć dostępowa) ulokowane w ścisłym centrum Wrocławia.